وبلاگ گز اصفهان

چطور نبات خوب و با کیفیت انتخاب کنیم ؟

بهترین گز اصفهان خواص-درمانی-نبات

نکاتی در رابطه با انتخاب نبات

در این بخش سعی داریم برای شما نکاتی را عنوان کنیم تا کمک کند نبات خوب و با کیفیت را خریداری کنید . با ما همراه باشید با تمام راهکار های کاربردی : 

۱ـ هنگام تهیه نبات های چوب دار، ترجیحا انواعی را که از نی های چوبی تهیه شده اند انتخاب کنید. نی های پلاستیکی اغلب غیربهداشتی بوده و هنگام تماس با نوشیدنی های داغ سمومی از آن خارج می شود که می تواند برای سلامت مصرف کننده مخاطره آمیز باشد.

عوارض این سموم همچون سموم موجود در ترکیبات ظروف پلاستیکی یکبار مصرف است.

۲ـ نبات را در بسته بندی های بهداشتی تهیه و به تاریخ تولید و مجوز بهداشت آن توجه کنید. نبات هایی که این روزها در بازار به صورت فله ای و روباز در شرایط بد محیطی عرضه می شوند به صورت غیربهداشتی تولید و اغلب آلوده به گرد و غبار و فضولات حشرات موذی هستند.

بهترین گز اصفهان چطور نبات با کیفیت انتخاب کنیم ؟آلوده به فضله یا ادرار موش

همچنین این نباتها به دلیل آن که به مدت طولانی در انبار های غیربهداشتی نگهداری می شوند .  می توانند آلوده به فضله یا ادرار موش نیز باشند.
از طرف دیگر نبات های زعفرانی فله ای اغلب حاوی رنگ های شیمیایی و غیرمجازی هستند که مصرف آن برای سلامت خطرناک خواهد بود.

۳ـ نبات به دلیل رطوبت بسیار اندک، بافت سخت تری داشته و در مقایسه با قند که تردتر بوده و قسمتی از حجم آن را هوا تشکیل داده شیرین تر است.
بنابراین در مصرف آن جانب احتیاط را رعایت کنید. مصرف این محصول برای افراد چاق و دیابتی منع مصرف دارد.

تفاوت بين قند و نبات

۴ـ بهترین مشخصه برای انتخاب نبات خوب و با کیفیت – ممتاز و اعلا، شفافیت بلورهای آن است.

۵_نبات دارای طعم شیرین و به رنگ سفید یا زعفرانی، دارای نگین های درشت و شفاف و فاقد جوهر قند و از نظر ضخامت دارای قطر کمی می باشد. بهترین مشخصه برای نبات اعلاء شفافیت بلور آن می باشد.


مطالب پیشنهادی : 

تفاوت نبات رنگی و نبات گیاهی چیست؟

خواص نبات زعفرانی آریا گز

چه تفاوتي بين قند و نبات وجود دارد؟


مجتمع تولیدی گز و شیرینی آریا با کادر و پرسنل مجرب و با سابقه در زمینه تولید انواع گز و شیرینی در ۵ شعبه در خدمت شماست. مجتمع گز و شیرینی آریا مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیکی در تلاش است تا هرچه بیشتر اعتماد و رضایت شما مشتریان گرامی را کسب نماید.

بهترین گز اصفهان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *