وبلاگ گز اصفهان

از رفع خواب آلودگی تا تکرر ادرار با کمک خواص نبات 

بهترین گز اصفهان از رفع خواب آلودگی تا تکرر ادرار با کمک نبات

رفع خواب آلودگی با نبات

از خواص نبات می توان به از بین بردن حالت خواب آلودگی اشاره کرد. مصرف نبات در اوایل صبح باعث افزایش سطح هوشیاری می شود. به رانندگان توصیه می شود که از چای نبات قبل از رانندگی استفاده کنند. نبات و البته نبات داغ خواص بسیار زیادی در درمان بعضی از مشکلات بدن دارد در این بخش برخی از این خواص را بررسی می کنیم . 

جلوگیری از تکرر ادرار با نبات

نبات در درمان مشکلات مثانه بسیار موثر است. مثانه ضعیف ممکن است سبب تکرر ادرار شود که بیماری ناخوشایند است. در طب سنتی تاکید شده است که از نبات برای درمان این مشکل استفاده شود. برای اثر بخشی بهتر توصیه می شود که چند تکه نبات را در دهان قرار داده و بمکید.

چای نبات چاق کننده است

اگر نمی خواهید اضافه وزن پیدا کنید در خوردن چای نبات زیاده رویی نکنید .  بعد از تحقیقات به عمل امده در آمریکا به این نتیجه رسیدند که خوردن آب نبات نه باعث چاقی میشود و نه باعث مرگ.دوستداران آب نبات می توانند مانند کودکان با خیال راحت آب نبات بخورند.

رژیم غذایی معمولا باعث میشود افراد عصبی و بی حوصله شوند ولی خوردن آب نبات در رژیم باعث خرسندی و نشاط در روحیه فرد میشود. چون نبات خیلی سریع جذب عضلات بدن می شود بنابراین سوخت و ساز بدن را بالا می برد و این برای کسانی که می خواهند لاغر شوند مفید است..

بهترین گز اصفهان چرا نبات مصرف می کنیم ؟ ( فواید نبات )

مضرات نبات

افراد نباید بیش از مقدار معمول از نباتها استفاده کنند زیرا مصرف بیش از حد هر ماده‌ای برای بدن زیان‌آور است. حتی اگر آن ماده ویتامین باشد. پس مصرف قند و شکر و نبات هم به میزان زیاد مضر است و تفاوتی بین آنها وجود ندارد به خصوص در کسانی که مشکل افزایش قند خون دارند.

تاریخچه پخت نبات ( قسمت دوم ) را بخوانید . 


بهترین گز اصفهان 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *