وبلاگ گز اصفهان

خرید بهترین گز

خرید بهترین گز

بهترین گز تولیدی برند آریا اصفهان به مانند هر تولید کننده ی گز دیگری شامل حال نمونه های گوناگونی از گزهای لقمه ای با آردی بوده است.

تولید محصولات‌ در قنادی آریا همواره نوآوری‌های لازم را داشته و در این راستا به سمت تولید محصولاتی پیش رفته که شکر در شیرین کردن آنها نقشی ندارند و معمولا از شیره خرما در تولید آنها استفاده می‌شود. به عنوان مثال گز عسل زعفران یکی از محصولات خاص قنادی آریا است که با عسل تولید می‌شود و شکر در آن نقشی ندارد. در زمینه سلامت مواد اولیه دقت نظر بالایی دارند و به همین منظور آزمایشگاهی را راه‌اندازی کرده‌اند که ابتدا محصولات اولیه را آزمایش و در صورت سالم بودن وارد خط تولید می‌کنند. از طرفی بهداشت پرسنل یکی از مهمترین مسایل مدنظر گز آریا بوده بطوری که اکنون تمامی کارکنان این واحد دارای شناسنامه سلامت هستند.

مجتمع توليدی گز و شيرينی آريا با کادر و پرسنل مجرب و با سابقه در زمينه توليد انواع گز و شيرينی فعاليت دارد. در اين مجموعه آریا استفاده از مواد اوليه مرغوب و باکيفيت تحت نظارت آزمايشگاه کنترل کيفيت قرار دارد که با افتخار اين مجتمع دارای نشان قلب سالم اصفهان IH HP ميباشد.

بهترین تولید از انواع گزها را می توان تمام مدل گزهای تهیه و عرضه شده در بازار های فروش بوده اند ولی در صورتی که با بهترین مواد اولیه ی تهیه و تولید شده باشند.
و اما این بهترین تولید از گزهای آریا می تواند هر یک از انواع گزهای تولیدی این برند از گزهای اصفهان را شامل گردد که به شیوه های مختلفی در بازارهای فروش کشور توزیع و پخش می گردند.

 


راه های ارتباطی:

آدرساصفهان ، ميدان آزادي ،خيابان هزارجريب ،روبروي دانشگاه اصفهان ،شيريني آريا

شعبه ۲ : بزرگراه بعثت – نبش خيابان برازنده – گز و شيريني آريا | تلفن : ۰۳۱۳۴۵۲۳۹۳۱

فروشگاه اینترنتی : www.aryagaz.com

ایمیل:  info@aryagaz.com

تلفن:  ۰۳۱۳۶۶۹۱۳۳۷  – ۰۳۱۳۶۶۹۰۰۳۲

دفتر تهران : تهران ، بلوار آفریقا نبش ناهید غربی | تلفن : ۰۹۱۳۴۲۰۱۰۵۰-۰۲۱۲۲۰۵۱۴۳۶

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *