با سلام و احترام

فروشگاه آریا گز به اطلاع مشتریان گرامی خود میرساند تمامی اطلاعات دریافت شده در مراحل سفارش و ثبت نام  تنها در جهت رسیدگی بهتر و دقیق تر به درخواست های مشتریان گرامی می باشد و هیچگونه بهره برداری دیگری از آنها به عمل نخواهد آمد.

مجموعه آریا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از محصولات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مجموعه آریا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مجموعه آریا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.aryagaz.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مجموعه آریا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.aryagaz.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.